Psychika – Die Psyche

7.00

Ukážka knihy v pdf k nahliadnutiu str 40-60

Slovensko-Nemecká verzia Autor: Billy Eduard Albert Meier Preložila z nemeckého originálu: PhDr. Viera Huttová, PhD. 221 strán, veľkosť A5, tvrdá obálka, rok vydania 2008 ISBN: 978-80-969949-0-8, EAN: 9788096994908
Možné zaslať na dobierku do 3 dní od objednania.

Vhodné aj na zdokonalenie sa /výučbu/ v nemeckom jazyku, keďže kniha je dvojjazyčná Slovensko-Nemecká verzia.

Popis

Slovensko-Nemecká verzia
Autor: Billy Eduard Albert Meier
Preložila z nemeckého originálu: PhDr. Viera Huttová, PhD.
221 strán, veľkosť A5, tvrdá obálka,
rok vydania 2008 ISBN: 978-80-969949-0-8, EAN: 9788096994908

Ukážka knihy v pdf k nahliadnutiu str 40-60

Vhodné aj na zdokonalenie sa /výučbu/ v nemeckom jazyku, keďže kniha je dvojjazyčná Slovensko-Nemecká verzia.

Myslenie predstavuje čisto uvedomený proces. Tento proces je bez formy, predsa však vlastní život a silu. Raz myslená myšlienka žije oveľa dlhšie ako jej autor. Každý spôsob myslenia, každý druh myslenia a každá myšlienka má celkom určité pôsobenie, buď k dobrému alebo k zlému; a to v tele ako i v charaktere, v osude a v životnom prostredí. Každá myšlienka sa ukotví v povedomí, stelesňuje sa odtiaľ vo forme vznikajúceho konania atď. a ovplyvňuje psychickú, telesnú časť a životné prostredie.

Publikácia má pomôcť ľuďom viac pochopiť ako funguje psychika, myslenie, city, pocity, pamäť, ako správne myslieť, ako sa správne koncentrovať pomocou jednoduchých cvičení. Ponúka možnosť ako sa človek môže stať strojcom svojho osudu. Cieľom čitateľa sa má stať zdravie, životný úspech a sebadôvera. Tento cieľ sa má dosiahnuť cestou učenia, poznania a praktického využitia. Poznanie a vedomosti majú praktickú cenu, lebo len oni prinášajú vhodné nazeranie na správne prirodzené myslenie, konanie, na správny životný svetonázor, ktoré určujú správanie ľudí. Úplný úspech môže byť cez poznanie len tak dosiahnutý, keď sa prenesie do celkového a aj do každodenného života.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Psychika – Die Psyche”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *