Zľava!

Nové konce

(3 recenzie zákazníkov)

Original price was: 14.50€.Current price is: 12.00€.

Knihy máme skladom, zasielame ihneď.

Autor: Lucia Vlčeková

Vydanie prvé, rok 2022
Väzba: šitá, tvrdá obálka
Rozmer: A5
Počet strán: 344
ISBN: 978-80-89780-44-0
Žáner: román

Katalógové číslo: 978-80-89780-44-0 Kategórie: ,

Popis

Knihy máme skladom, zasielame ihneď.

Autor: Lucia Vlčeková

Vydanie prvé, rok 2022
Väzba: šitá, tvrdá obálka
Rozmer: A5
Počet strán: 344
ISBN: 978-80-89780-44-0
Žáner: román

Anotácia:
Hovorí sa, že milosrdná lož je horšia ako klamstvo. Že ničí budúcnosť a podkopáva dôležitosť minulosti. Lenže nie je to, čo dokáže spôsobiť jedna zamlčaná pravda, jeden nedodržaný sľub, jedna zatajená drobnosť, horšie? Nekrivdí to človeku viac? Neokráda ho to o niečo dôležitejšie než len o pravdu?
„Celý život som si nahovárala, že pokiaľ viem, odkiaľ pochádzam a aké je moje meno, viem, kým som. Svoju existenciu som upierala na jedinú pravdu, ktorej som kedy verila, lebo mi ju nikto nevyvrátil. Až dodnes.“
Hovorí sa, že každý je strojcom vlastného šťastia. No neplatí to len občas? Vtedy, keď sú na to vhodné podmienky a správne okolnosti? Arya mala šestnásť rokov, keď zistila, akú cenu zaplatila za to, že kedysi ktosi čosi nepovedal. Jedno jediné tajomstvo ju delilo od úplne iného života.
„Nie som si stopercentne istá tým, čo ma bolelo viac. Či to boli tie nekonečné spomienky, moje odhalené rany, alebo skutočnosť, že celá nočná mora, pred ktorej pravosťou som unikala, kam to len šlo, prestala byť nočnou morou a stala sa čímsi viac. Stala sa čímsi skutočným. Živým. Hmatateľným. Čímsi, čo si žilo svojím životom napriek tomu, že ja som si žila život iný, vzdialený. Zahmlený a schovaný pred pravdou, lebo už len pred ňou som mohla utekať.“

 

3 recenzie k Nové konce

 1. Laura

  Po knihe Tanec medzi kvapkami som sa trošku bála, že mi aj táto kniha zlomí srdce. Našťastie som si pri tejto nešla vyplakať oči.

  Autorka ma odo mňa obrovský obdiv, že sa púšťa do takýchto ťažkých tém, s ktorými sa ale musia pasovať každý deň. Vzhľadom na jej vek istotne väčšina očakáva od jej kníh romantiku, presladené šťastné konce plné “dúhy a jednorožcov”. Jej knihy ale majú hĺbku a príbeh, nad ktorým sa budete ešte dlho zamýšľať.

  Postavy, ktoré majú o čom rozprávať, pútavý dej a jemná nepresladená romantická linka.

  Príbeh o tom, že život nie je iba čierno-biely…občas je aj sivý. Ale nie, žartujem. Aj to ale treba keď hovoríme o témach, ako je týranie či zneužívanie a o snahe nájsť v sebe posledné kvapky nádeje, že všetko skončí happyendom ak budeme dôverovať správnym ľuďom.

  Nechcem vám ale viac prezrádzať, pretože táto kniha rozhodne stojí za čas, ktorý pri nej strávite.

 2. Katarína Závatská

  Knižka nesklamala. Autorka vydala po svojej prvotine ďalší pútavý a emočne silný príbeh. Do postavy Tobiasa Amersona som sa úplne zamilovala, najlepšia postava v celej knihe. Obálka je tiež nádherná. Teším sa.

 3. ohromnyzabijak28

  this is luxus👌

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *