Zľava!

Rodinné tajomstvá

(1 recenzia zákazníka)

12.50

Máme skladom, zasielame ihneď.

Autor: Martina Dacková

Vydanie prvé, rok 2023
Väzba: brožovaná
Rozmer: 190x130mm
Počet strán: 264
ISBN: 978-80-89780-47-1
Žáner: román

Katalógové číslo: 978-80-89780-47-1 Kategórie: , ,

Popis

Máme skladom, zasielame ihneď.

Autor: Martina Dacková

Vydanie prvé, rok 2023
Väzba: brožovaná
Rozmer: 190x130mm
Počet strán: 264
ISBN: 978-80-89780-47-1
Žáner: román

Anotácia:
Zrak jej padol na jednu z otvorených škatúľ. Navrchu jednej bola akási malá knižočka v červenom koženkovom obale. Upútal ju obal. Zobrala ju do rúk a prezerala si ju. Nebol na nej žiaden nápis, ani nič vyznačené. Len čo ju otvorila, zistila, aký poklad drží v rukách. Bol to denník jej matky.

8. december 1998
Po roku mi prišiel list, v ktorom bolo stroho napísané: Prosím, už nevolať a nepísať!!! Nič viac, len týchto pár chladných slov. No a ja som, samozrejme, s listom v rukách padla s migrénou do postele. A dnes napriek tomu listu som skúšala volať. Nikto mi nezdvíhal. A práve, keď som držala slúchadlo pri uchu, prišiel Alan. Rýchlo som položila, no tým som sa prezradila. Hneď pochopil, kam som volala. Takého nahnevaného som ho ešte nevidela. Myslím, že už preteká jeho pohár trpezlivosti. Vykričal sa na mňa a zatvoril sa do spálne. Dúfam, že ho to rýchlo prejde. Ako by som mohla zabudnúť? To sa predsa nedá. Nemôžem ignorovať moje zlomené srdce. Písať listy a volať budem stále…

Rodinné tajomstvá sú príbehom o nekonečnej láske, oddanosti matky a zlom svedomí. Nájdeme v ňom, že hrdosť a zaťatosť neodpustiť predstavujú prekážku na ceste za úprimnou láskou, časom s blízkymi a krásou všednosti. Sled udalosti odhalí, čo dokáže urobiť jedno nerozvážne rozhodnutie. To, že tvrdohlavosť sa nevypláca, vám ukáže tento príbeh plný rodinných tajomstiev.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.45 kg

1 recenzia k Rodinné tajomstvá

 1. Madamme

  Chceli by ste vedieť históriu svojej rodiny?

  Kniha o rodinnom tajomstve, ktoré Vás láka zistiť, o čom kniha bude.

  Hana sa vracia do rodnej dedinky ku svojmu chorému otcovi. Musí pomôcť svojej sestre, aby tá toho nemala veľa, keďže sa stará o rodinu ale aj rodinný obchod.

  Hana na povale nájde malú červenú knižku, ktorá ju hneď upúta. Len čo ju otvorí, zistí, že je to denník ich matky, ktorá ich opustila, keď boli ešte malé deti.

  Matkin denník bude kľúčový v celom príbehu. Rozuzlenie rodinných tajomstiev, ktoré sa budú postupne odhaľovať. Tu sa mi páčilo, že dej nebol až tak predvídateľný. Budete si klásť otázky, ako to mohlo byť a nebude chcieť prestať čítať, aby ste zistili, ako to celé bolo.

  Pýtate sa, či bude aj romantika? Jasné, že troška áno. Bude to únik od toho zisťovania a hľadania pravdy. ☺️

  Pribeh mi dal to, že musíme ako rodina komunikovať, aby sme vedeli, po čom ten druhý túži. Lebo aj maličkosť môže byť veľmi dôležitou. Žiadne tajomstvá, tie nás robia osamelými!

  Ďakujem za prejavenú dôveru a verím, že ako mne aj Vám ostatným tento príbeh dá niečo do života.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *