Rodinné Tajomstvá – ekniha

8.00

Po kúpe e-knihy budete (vo svojej objednávke) môcť ihneď stiahnuť súbor pdf, epub, mobi, e-knihu na svoj disk na PC, notebook, tablet, mobil, čítačku a hneď nerušene e-knihu čítať.

Autor: Martina Dacková

E-kniha v PDF, EPUB, MOBI

Vydanie prvé, rok 2023
Počet strán: 264
ISBN: 978-80-89780-47-1
Žáner: román

Popis

E-kniha je ihneď po kúpe a zaplatení, k stiahnutiu vo formáte pdf, epub, mobi (Kindle, …).

Autor: Martina Dacková

E-kniha v PDF, EPUB, MOBI

Vydanie prvé, rok 2023
Počet strán: 264
ISBN: 978-80-89780-47-1
Žáner: román

Anotácia:
Zrak jej padol na jednu z otvorených škatúľ. Navrchu jednej bola akási malá knižočka v červenom koženkovom obale. Upútal ju obal. Zobrala ju do rúk a prezerala si ju. Nebol na nej žiaden nápis, ani nič vyznačené. Len čo ju otvorila, zistila, aký poklad drží v rukách. Bol to denník jej matky.

8. december 1998
Po roku mi prišiel list, v ktorom bolo stroho napísané: Prosím, už nevolať a nepísať!!! Nič viac, len týchto pár chladných slov. No a ja som, samozrejme, s listom v rukách padla s migrénou do postele. A dnes napriek tomu listu som skúšala volať. Nikto mi nezdvíhal. A práve, keď som držala slúchadlo pri uchu, prišiel Alan. Rýchlo som položila, no tým som sa prezradila. Hneď pochopil, kam som volala. Takého nahnevaného som ho ešte nevidela. Myslím, že už preteká jeho pohár trpezlivosti. Vykričal sa na mňa a zatvoril sa do spálne. Dúfam, že ho to rýchlo prejde. Ako by som mohla zabudnúť? To sa predsa nedá. Nemôžem ignorovať moje zlomené srdce. Písať listy a volať budem stále…

Rodinné tajomstvá sú príbehom o nekonečnej láske, oddanosti matky a zlom svedomí. Nájdeme v ňom, že hrdosť a zaťatosť neodpustiť predstavujú prekážku na ceste za úprimnou láskou, časom s blízkymi a krásou všednosti. Sled udalosti odhalí, čo dokáže urobiť jedno nerozvážne rozhodnutie. To, že tvrdohlavosť sa nevypláca, vám ukáže tento príbeh plný rodinných tajomstiev.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rodinné Tajomstvá – ekniha”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *