Fantóm a Obchodník s dievčatami

5.00

Autor: „Billy“ Eduard Albert Meier

Rozmer: A5 (150x215mm)
Väzba: šitá, tvrdá obálka
Strán: 182
ISBN: 978-80-89780-16-7
Vydanie prvé, rok 2017

Katalógové číslo: 978-80-89780-16-7 Kategórie: , ,

Popis

Autor: „Billy“ Eduard Albert Meier

Rozmer: A5 (150x215mm)
Väzba: šitá, tvrdá obálka
Strán: 182
ISBN: 978-80-89780-16-7
Vydanie prvé, rok 2017

Vydavateľ: Richard Lunter – KICOM
Z nemeckého originálu knihy Das Phantom / Mädchenhändler preložila: PhDr. Jana Fukerová
Editovali: Silvia Budayová, Ivan Mikulík

Predslov:
Gelion sa javí ako nenápadný mladý muž, z ktorého sa však čoskoro vykľuje mužský nadčlovek. Zjaví sa ako prízrak zo svojej minulosti a prítomnosť ožiari ako jasné svetlo, ktorého oslepujúca žiara najprv zviditeľní všetko negatívne a zvrhlé, a potom to jednoducho zničí. Gelion definuje pojem nadčlovek úplne nanovo, pretože je aj napriek všetkým svojim hrdinským činom absolútne ľudským, neskazeným a verným mladým človekom, ktorý má dobré srdce. Je vždy spravodlivý a zo zásady pripravený dať každému, kto chybuje, znovu šancu, aj keď proti zločincom a kriminálnikom bojuje ako starogermánsky bojovník. Až keď mu jeho zvrhlí protivníci nedajú žiadnu inú možnosť, udiera a vtedy je vo svojej rigoróznej efektívnosti absolútne radikálny. Kto však prijme jeho ruku a upustí od svojho zločineckého počínania, ten získa v Gelionovi absolútne verného priateľa.
Dvojromán, ktorý vám predkladáme, nám ukazuje svet, aký by sme si želali v našich najtajnejších snoch: čistú lásku a priateľstvo, opodstatnenú dôveru a neustále víťazstvo čestnosti a dobra proti zločineckým kriminálnikom.
Román nám neponúka žiaden blažený svet bez boja, ale svet, v ktorom sa boj oplatí, pretože ním sa preseká cesta pre lepšiu budúcnosť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fantóm a Obchodník s dievčatami”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *