SEDUKTOR – Hra zradcov

(1 recenzia zákazníka)

9.70

SEDUKTOR 
Hra zradcov

ROMÁN (dilógia 2. časť)
Autor: Sofia Vitalle

Vydavateľ: Richard Lunter – KICOM
Vydanie prvé, rok 2015
Väzba: brožovaná
Rozmer: A5 (orezaná)
Počet strán: 275
ISBN: 978-80-89780-09-9

Popis

SEDUKTOR 
Hra zradcov

ROMÁN (dilógia 2. časť)
Autor: Sofia Vitalle

Vydavateľ: Richard Lunter – KICOM
Vydanie prvé, rok 2015
Väzba: brožovaná
Rozmer: A5 (orezaná)
Počet strán: 275
ISBN: 978-80-89780-09-9

ANOTÁCIA:

Život mladého dievčaťa menom Ema sa radikálne zmení, keď je jedného dňa unesená mužom menom Seduktor. Sed zobrazuje postavu Pokušiteľa (padlého anjela), takzvaného Zvodcu hriešnikov, ktorý sa snaží svoje obete zviesť na hriech a potom ich zabiť. Túto prácu vykonáva na základe dohody, ktorú uzavrel pred dávnymi rokmi. Zapredal vlastnú dušu za slobodu. Môže ju získať späť len v prípade, že splní podmienky, ktorým sa zaviazal.

K jeho vytúženej slobode mu chýba zabiť len posednú obeť, Emu, no zistí niečo, čo ho donúti ten čin prehodnotiť. V danom momente dohoda, ktorú uzavrel pred mnohými rokmi padá a z neho, z lovca, sa stáva lovená zver. Teraz je to on, kto musí v sebe nájsť silu bojovať proti nepriateľom, aby získal späť svoju dušu. Ocitá sa na rázcestí dvoch ciest netušiac, ktorá je tá správna. Cíti sa ako medzi dvoma mlynskými kameňmi. Na jednej strane stojí túžba po vlastnej duši, na druhej smäd po pomste. Rozohrá veľmi nebezpečnú hru. Dokáže však rozoznať čo je pravda a čo hra zradcov?

Promo video:

Pod pseudonymom Sofia Vitalle sa skrývajú dve mladé autorky: Veronika Kmeťová (narodená 5. februára 1993) a Renáta Kosmályová (narodená 26. augusta 1993), ktoré sa spoznali na Strednej umeleckej škole Ladislava Bielika v Leviciach a našli tam spoločnú záľubu v písaní príbehov. Momentálne sa každá venuje inému odboru. Renáta vyštudovala Editorstvo a vydavateľskú prax na UKF v Nitre a Veronika študuje Architektúru a urbanizmus na STU v Bratislave. Napriek tomu sa stále venujú spoločnému písaniu dobrodružných príbehov s prvkami fantasy. Od roku 2011 uverejňovali na literárnom portáli, v roku 2013 im vyšla kniha Seduktor (Pred osudom neutečieš), prvá časť dilógie. Seduktor (Hra zradcov) je ich druhý román.

1 recenzia k SEDUKTOR – Hra zradcov

  1. Barbora Presovská

    Skvelé, úplne som si užila čítanie, naozaj sa vyplatilo počkať si na druhú časť. Niektoré situácie mi až vohnali slzy do očí… kniha bola napínavá a plná zvratov, napríklad som nečakala, že sa Seduktorova postava vyvinie tak ako sa vyvinula, no bolo to super. Už sa neviem dočkať, keď si prečítam niečo ďalšie od autoriek.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *