Tajomný básnik: Vôňa túžby

(1 recenzia zákazníka)

2.90

Ukážka knihy v pdf k nahliadnutiu

Autor: Eddie W. Nicholas

Vydavateľ: Richard Lunter – KICOM
Vydanie prvé, rok 2015
Ekniha
Počet strán: 133
ISBN 978-80-89780-02-0

Katalógové číslo: 89780-02-0 Kategórie: , , ,

Popis

E-kniha je ihneď po kúpe a zaplatení platobnou kartou, k stiahnutiu vo formáte pdf.
Po kúpe a zaplatení e-knihy budete (vo svojej objednávke) môcť ihneď stiahnuť súbor pdf e-knihu na svoj disk v PC, tablet, mobil, Kindle čítačku a hneď nerušene e-knihu čítať.

Autor: Eddie W. Nicholas

Vydavateľ: Richard Lunter – KICOM
Vydanie prvé, rok 2015
Ekniha
Počet strán: 133
ISBN 978-80-89780-02-0

Ukážka knihy v pdf k nahliadnutiu

Promo video: Eddie W. Nicholas – Nocturno

Eddie W. Nicholas – Slzy do ticha

Drahí priatelia, milovníci poézie, milovníci života a krásnych ľudských veršov. Básnická zbierka Tajomný básnik: Vôňa túžby je v poradí už treťou básnickou zbierkou a celkovo štvrtým literárnym dielom od slovenského autora Eddie W. Nicholasa.
Všetky verše tohto krásne literárneho diela, nabitého zmyselnou energiou, hovoria o láske a úcte k žene, k jej nežnosti a zmyselnosti, o pôvabe, proste o všetkom, čo napĺňa ľudské zmysly, o živote, o túžbe, o snoch, o realite, o prírode, ale aj o našom krásnom, milovanom Slovensku. Prevažná väčšina básní je ale o láske k žene. Všetky majú však niečo spoločné. A to je láska k životu a pravým hodnotám života. Práve v láske básnik vidí skutočný zmysel života. Žena sa stala symbolom krásy, silnou nekonečnou múzou a v objatí túžby vznikali aj verše tohto diela. Z toho plynie aj názov zbierky Vôňa túžby. Je to vôňa, ktorá počaruje naše zmysly, otvorí nielen bránu túžby, ale aj cestu k srdcu, otvorí ho a naplní jedinečným teplom lásky.
Básnická zbierka obsahuje 55 prevažne milostných a ľúbostných básní ako napr. Dotyk Venuše, Anjel na Zemi, Moja múza, Bohyňa, Žena, Bosá, Krehká, Moja drahá Kráľovná, Ruža a záhradník. Jemný nádych vášnivej lásky s ľahučkým opisom erotiky opisuje jedinečným krásnym spôsobom v básňach: Dotyky, Nahá, Mágia ženy, Vôňa tela.
Láska nemusí byť len duševná a fyzická, ale nájdete ju aj vo forme posolstva života a skutočných hodnôt. Tie autor poukazuje v básňach: Buď taká, akou chceš byť, Opäť začať veriť, Mať krídel pár, Život je motivácia, Chlapec v pruhovanom pyžame, Zastavte sa, Krásy života…
Veľmi jemným spôsobom odhaľuje svoje vnútro a opisuje lásku k domovine v básňach: Moje milované Tatry, Vôňa augusta, Dotyk prírody.
Zbierka bude obsahovať aj doteraz nezverejnených 15 básní ako napr. Sen o láske, Košíček ovocia posielam, Ľúbim tvoju dušu, Staromódny milovník, Moja drahá Kráľovná, Keď ťa vidím, Opitý láskou, Ruža a záhradník, Myšlienky, Slzy do ticha
Názov básnického diela Tajomný básnik: Vôňa túžby je skutočným pohladením duše a mysle človeka. Verím, že táto zbierka básní obohatí nejednu ľudskú dušu, ale otvorí aj nejedno srdce.

1 recenzia k Tajomný básnik: Vôňa túžby

 1. Sabina Bašťovanská

  Verše Tajomného básnika sú nesmierne krásne, ako aj v dvoch predošlých
  zbierkach-Dotyk nehy a Pohladenie duše. Vôňa túžby zaujme každého
  čitateľa, pretože obsahuje texty, ktoré potešia aj rodených
  romantikov, aj ľudí s tvrdšou povahou. Jednoducho všetky ľudské duše v
  nej nájdu nežné slová lásky a takisto sa nezabudlo ani na lásku k
  prírode. Láska je široký pojem, ale ktokoľvek dokáže milovať naraz
  viacerými spôsobmi. Ľúbostný cit medzi dvoma pohlaviami, láska rodičov
  k vlastným potomkom aj rodičom a priateľom. Nesmie sa však zabudnúť
  ani na lásku k prírode a zvieratám či k akémukoľvek neživému predmetu.

  Sabina Bašťovanská

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *