Uväznená v čase – ekniha

(1 recenzia zákazníka)

3.00

E-kniha je ihneď po kúpe a zaplatení platobnou kartou, k stiahnutiu vo formáte pdf, epub, mobi (Kindle).
Po kúpe a zaplatení e-knihy budete (vo svojej objednávke) môcť ihneď stiahnuť súbor pdf, epub, mobi e-knihu na svoj disk v PC, tablet, mobil, Kindle čítačku a hneď nerušene e-knihu čítať.

Ukážka e-knihy k  nahliadnutiu

Katalógové číslo: 7582733 Kategórie: , , ,

Popis

E-kniha je ihneď po kúpe a zaplatení platobnou kartou, k stiahnutiu vo formáte pdf, epub, mobi (Kindle).
Po kúpe a zaplatení e-knihy budete (vo svojej objednávke) môcť ihneď stiahnuť súbor pdf, epub, mobi e-knihu na svoj disk v PC, tablet, mobil, Kindle čítačku a hneď nerušene e-knihu čítať.

Ukážka e-knihy k  nahliadnutiu

Žáner: Románová novela Uväznená v čase nesie v sebe prvky ženského a historického románu s decentnou sci-fi patinou  a dráždivou erotikou.

Názov: Uväznená v čase
Autor: Kristína Ježovičová
Vydavateľ: Richard Lunter – Kicom
info@knihanaj.skwww.knihanaj.sk
Vydanie prvé, rok 2014
ISBN: 978-80-969949-2-2

E-kniha pdf verzia
Počet strán: 253

Anotácia :
Alexandra sa po pohrebe starej mamy dozvedá, že jej dvojča Matej zostrojil zariadenie schopné cestovať v čase, len aby mohol navštíviť svoj idol z devätnásteho storočia – nebezpečného bezcharakterného sodomistu, grófa Richarda Grevilla. V tajnej pivnici nájde vynález spolu s bratovým odkazom, v ktorom jej predkladá návrh. Praje si, aby ho v prestrojení za muža nasledovala do Londýna. Jeho sestra sa, napriek miernemu zaváhaniu, podujme na bizarnú cestu do minulosti. Nevšedný stroj ju však vysadí na úplne inom mieste, než Matej naplánoval. Alexandra sa, odkázaná iba sama na seba, ubytuje v nevábne pôsobiacom hostinci. Hneď prvú noc jej neuveriteľné dobrodružstvo skomplikuje pohľadný muž, ktorého ktosi vyhodí pod oknami prenajatej izby. Podujme sa na jeho záchranu. Oplatí jej to? Pomôže jej nájsť brata? Dokedy pred krásnym mužom dokáže schovávať jemné ženské črty?

1 recenzia k Uväznená v čase – ekniha

 1. Jana

  Obal knihy môže byť niekedy iný ako srdce a duša knihy, niekedy je to s knihami ako s ľuďmi
  Prvý dojem, ktorý vo mne kniha vyvolala bol spôsobený obalom. Obal knihy mi mylne vytvoril v hlave myšlienku, že to bude nejaký nudný historický román s klasickým obsahom. Prvá strana knihy ma však vyviedla z mylného dojmu. Príbeh, ktorý sa skrýval v knihe ma priviedol do súčasného ale aj minulého obdobia. Čitateľovi umožnil vytvoriť priestor pre porovnanie dvoch období, v ktorých mohol porovnať správanie a pravidla, ktoré platili. Okrem toho tam bola zaujímavá spleť vzťahov napriek obdobiu, ktoré sa navonok prejavovalo veľký dôrazom na etiku a pravidlá spoločenského života. Hlavná hrdinka Sandra, ktorá veľmi rázne prezentuje svoje názory si získala moje sympatie. Niekedy som mala problém s jej výberom inokedy som zase možno túžila byť na jej mieste.
  Záver knihy som si predstavovala úplne inak a mala som v hlave dva možné scenáre. Tým však nechcem povedať, že by ma záver nejako sklamal, ale s takou možnosťou som nepočítala a preto pre mňa bol ešte zaujímavejší.
  Kniha určite stojí za povšimnutie a nie len chvíľkové ale stojí za prečítanie. Príbeh vyvolal zmiešané pocity, ktoré vyplývajú už zo spomenutého porovnania období. Tým však nechcem tvrdiť, že vyvolal negatívne pocity priamo k príbehu ale k tomu ako to fungovalo. Už však viac nechcem prezrádzať a viac sa dozviete v knihe.
  PS: ak ste žena a túžite sa ocitnúť niekde inde vďaka knihe a zažiť vzťahy, romantiku ale aj iné veci je tento príbeh presne pre Vás. Okrem toho Vám ešte prezradím, že každej žene keď som prezradila trošku viac z príbehu povedali „toto si chcem prečítať”.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *