TROJEDÍCIA TAJOMNÉHO BÁSNIKA NICHOLASA

12.99

Popis

Vianočná edícia 3 knižky v knižnom boxe
TAJOMNÝ BÁSNIK:  Dotyk nehy + Pohladenie duše + Citáty a úvahy
Autor:  EDDIE W. NICHOLAS
Vydavateľ: Richard Lunter – Kicom,  IČO: 33826781
Rozmery: 9,5×13,7 cm
Počet strán: 134 + 129 + 75
Vydanie prvé, rok 2014
cena: 12,99 Eur.

Anotácia:

Moji drahí priatelia. Rád by som vám predstavil TROJEDÍCIU TAJOMNÉHO BÁSNIKA.
Edícia obsahuje všetky 3 doteraz vydané knižné diela básnika Eddie W. Nicholosa. Obe zbierky básní: DOTYK NEHY a POHLADENIE DUŠE a knihu CITÁTY A ÚVAHY a to všetko balené v krásnom darčekovom boxe.
Každá zo zbierky básní, Dotyk nehy a Pohladenie duše, obsahuje 55 prevažne ľúbostných a
milostných básní a v knihe Citáty a úvahy nájdete spolu 100 citátov a úvah básnika,
zamýšľajúcich sa nad životom a pomocou slov vlieva svetlo ku krokom lásky, nádeje a poznania. Vo svojich básniach autor prirovnáva ženu k Bohyni, kde krása ženy je umocnená nežným a milujúcim slovom. Svojimi veršami otvára nielen srdcia, ale ich aj zohrieva ľudským teplom a človeka objíma skutočným zmyslom života. Láskou. V nej básnik vidí skutočný zmysel života a pomocou veršov prihovára čitateľovi.
Láska nemusí byť len duševná a fyzická, ale nájdete ju aj vo forme posolstva života a jeho
pravých hodnôt. Láska k milovanej osobe, láska k prírode, lásku ku zvieratám a v nepochybne aj lásku ku svojmu domovu, rodnej hrudi. Týmto všetkým človek prejde pri čítaní kníh básnika Nicholasa. Ako sám vraví „Foriem lásky je ako hviezd na nebi. Treba si vždy len jednu vybrať“. Pri čítaní básnických zbierok máte doslova pocit, že autor, básnik, sa prihovára priamo vám, do vašej duše a srdca. Pomocou veršov dáva rozhľad životu, prebúdza spomienky na lásky, na to,čo vás oslovilo a svojou hĺbkou sa dotýka podstaty života, ľudskej duše. Prenesie vás do hĺbky svojej vlastnej mysle a pocitov vyplávavajúcich na povrch.
Milovníci lásky, jemných, ale aj nežných veršov si opäť prídu na svoje.
Všetky básne odhaľujú krásy života, vnútornej harmónie, nehy a lásky k žene, lásky k prírode, histórii a jeho milovanej rodnej vlasti, Slovensku.
Vďaka slovám vychádzajúcich z hĺbky pocitov autora, prenášajúcich do slov básní, sa človek doslova prenesie do miest svojej duše a svojej mysle.
Vianočná edícia Tajomného básnika je dielo, ktoré rozhodne poteší a pohladí nejednu dušu. Ak chcete pod vianočným stromček potešiť blízkeho človeka teplým ľudským slovom, máte ideálny darček.
Táto Trojedícia vychádza v kabelkovom formáte A6 a je balená v darčekovom boxe.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “TROJEDÍCIA TAJOMNÉHO BÁSNIKA NICHOLASA”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *